درباره ما

سلام بازدیدکننده گرامی
از این که بیننده سایت “سیب کلینیک ” هستید، خوشحالیم . این سامانه مبتنی بر مدل خودمراقبتی بوده و تلاش می کند تا با تلفیق فناوری های نوین و دانش سلامت سبب بهبود کیفیت زندگی و ترویج سبک زندگی سالم گردد. ایجاد ظرفیت هایی مانند مشاوره، اطلاع رسانی هوشمند، معرفی اپ ها و نرم افزارهای سلامت، آموزش الکترونیک و شبکه اجتماعی جزیی از این مجموعه به هم پیوسته هستند.
اهداف این سامانه سلامت محور بر آگاهی و امید بخشی در زمینه تغذیه، سلامتی، پیشگیری از بیماری و ارجاع به مراکز پزشکی موفق در درمان بیماری است. مقدم علاقه مندان به تناسب اندام، زیبایی طبیعی، سلامت جسمی و دوستداران فرهنگ سلامت را ارج نهاده و برای بهبود کارکرد های حرفه ای این مجموعه در فضای واقعی و مجازی دست یاری به سمت خیل عظیم علاقه مندان دانش و آگاهی عمومی و صنوف مرتبط با امر خدمت رسانی امور بهداشتی و پزشکی مدرن و سنتی دراز میکند.
مجموعه امیدوار است با نقد و تحلیل پیام های سلامتی و انعکاس رسانه ای آنها در بسترهای سنتی و نوین و گسترش فرهنگ مصرف غذاهای سالم، ورزش و خودمراقبتی را ترویج نموده و مقوم گفتمان اطلاع سانی علمی باشد .

سرفصل های این تلاش عبارتند از:
اصلاح سبک زندگی در عرصه تغذیه.
آگاه‌سازی مردم از حقوق و مسؤولیت‌های اجتماعی خود
ارتقای شاخص های عمومی سلامت با رویکرد خودمراقبتی
استفاده از ظرفیت های فناوری های نوین در راستای ارتقای سلامت جامعه
توسعه فناوری های نوین در حوزه پیشگیری و ارتقای سلامت
توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات در نظام سلامت
توسعه و ترویج طب سنتی مبتنی بر فناوری اطلاعات
ارزش آفرینی و توسعه اقتصاد محتوا محور و دانش بنیان

افزایش آگاهی، مسؤولیت پذیری، توانمندی و مشارکت ساختارمند و فعالانه فرد، خانواده و جامعه در تأمین، حفظ و ارتقاء سلامت با استفاده از ظرفیت نهادها و سازمان‌های فرهنگی، آموزشی و رسانه‌ای کشور تحت نظارت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.

در این راستا استدعا داریم چنانچه بر اساس اطلاعات ارائه شده یا دیدن تجربه پروژه های مشابه احتمالی در جای جای گیتی ایده یا سوالی ذهن شما را درگیر کرده است آن را با مجموعه مدیریتی این پایگاه و از طرق ارتباطی ذکر شده ذیل، در میان بگذارند، یقینا این مجموعه و مدیران ارشد هلدینگ “راه” یا مجموعه های ذیربط آن را بی پاسخ نخواهند گذشت و به تناسب جواب خود را تلفنی یا مکتوب یا الکترونیکی به استحضار خواهند رساند
تقاضا داریم ضمن بررسی توانایی های این موسسه که عمده موارد آن در سر فصل ” شرح خدمات و توانمندی ها ” بر شمرده است چنانچه امکان همکاری و مشارکت یا سفارش پروژه های فرهنگی برای شما فراهم است ، با این موسسه جلسه بگذارید و توانایی های ما را ارزیابی کنید.
راه های ارتباطی در صفحه “تماس با ما ” قابل مشاهده است .