در هنگام رانندگی به شکم خود فرم بدهید

0
1127

در این مقاله دکتر مایک گیری، متخصص تغذیه و ورزش انفرادی در سایت «truthaboutabs» می‌گوید: می‌خواهم نشان بدهم که با یک حرکت ورزشی که قابل انجام در هرشرایط و در هرکجا هست، شما می‌توانید شکم خود را کوچک کنید.

 

لازم است بگویم که این ورزش چربی‌ها را نمی‌سوزاند، اما عضلات شکم را تقویت می‌کند و آن را جمع می‌کند.

 

به این ورزش «مکش شکم» می‌گویند و در هنگام رانندگی روزانه یا در مواقع دیگر شما می‌توانید خود را به انجام دادن این ورزش عادت بدهید. اما مواظب باشید که هنگام رانندگی حواستان پرت نشود.
این ورزش را ۳ تا ۴ بار در هفته و هنگامی که با خودرو از کار یا ورزش به خانه برمی گردید انجام دهید و عضلات شکم و پشت خود را تقویت کنید.

مکش شکم آسان است

– انجام این ورزش در حالت ایستاده، نشسته (هنگام رانندگی)، زانو زده و یا حتی درازکش امکان پذیر است. من ترجیح می‌دهم که آن را در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهم.

– این حرکت آسان است و شکم خود را به تو بکشید و تصور کنید می‌خواهید ناف خود را به ستون فقرات بچسبانید و هربار برای ۱۰ تا ۲۰ ثانیه شکم را در این حالت نگه‌دارید.

– با نفس عمیق شروع کنید. وقتی نفس را بیرون می‌دهید شکم را به داخل جمع کنید و ۱۰ تا ۲۰ ثانیه نگه دارید. برای ۵ تا ۱۰ بار این حرکت را تکرار کنید.

– با انجام این حرکت طی ۴ تا ۵ روز در هفته متوجه می‌شوید که به کوچک شدن شکم شما کمک می‌کند.

 

همانگونه که قبلا گفتم این حرکت باعث سوخته شدن چربی‌های نمی‌شود..اما شکم گرد شما را جمع کرده و عضلات تنبل شکم را تقویت می‌کند. برای سوزاندن چربی‌ها می‌توانید از روش‌های علمی ثابت شده استفاده کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

افزودن دیدگاه